70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

W sobotę, kiedy większość ludzi przygotowywało się do świąt

Szybka Chwilówka w Domu bez bik dla każdego na sm dowód osobisty bez BIK

W sobotę, kiedy większość ludzi przygotowywało się do świąt

Kiedy znajduje się osamotnione dziecko żal samo ściska serce. Jednak, gdy okazuje się, że prawdopodobnie zostało ono porzucone, wtedy każdy czeka aż wyrodni rodzice poniosą konsekwencję. ,

Wielka Sobota dzień przygotowań do świąt Wielkiejnocy, dzień, który powinien przynosić radość. Niestety nie wszędzie. W Katowicach na korytarzu w jednym z bloków pewna kobieta znalazła 3-letniego chłopca. Jak zeznała wyjeżdżając na zakupy widziała mężczyznę, który popędzał kogoś prawdopodobnie swoją dziewczynę, aby szybciej zeszła na dół. Kiedy wsiadała do samochodu zauważyła, że z jej klatki wybiegała młoda para, ale nie przejęła się całą historią. Jednak, gdy wróciła na korytarzu znalazła chłopca, który bardzo dziwnie się zachowywał. Biegał on w kółko przy drzwiach, a kiedy córka kobiety chciała nawiązać jakikolwiek kontakt z chłopcem zaczął bić się w głowę, a także uderzać nią o posadzkę. Nie odpowiadał na żadne pytania, kim jest, jak ma na imię i gdzie są jego rodzice. Dziecko raz się śmiało, raz płakało i oprócz krzyków nie wydawał innych dźwięków.

Chłopiec został przewieziony do placówki opiekuńczej. Niestety bardzo ciężko było odnaleźć rodziców dziecka, więc w niedzielę opublikowano zdjęcie chłopca z prośbą o informacje, jeśli ktoś zna bądź wie gdzie przebywa rodzina malca. Na policję napływało bardzo wiele sygnałów i dzięki weryfikacji ich wszystkich mimo obaw, już w poniedziałek udało się odnaleźć matkę dziecka, która przebywała nieopodal komisariatu policji na dzielnicy Szopienice w Katowicach. Jak się okazuje 27-latka, która pochodzi z województwa świętokrzyskiego ma zostać przesłuchana we wtorek po świętach. Kobieta, mimo, że nie stawiała oporów jak twierdzi Paweł Warchoł, który zatrzymywał kobietę nie spodziewała się ona, że tak szybko zostanie odnaleziona, a tym bardziej w ogóle poszukiwana. Jak wiadomo w chwili, kiedy ja znaleziono była poczytalna i trzeźwa.

Kobieta przebywa w areszcie. Jej przesłuchanie zostało przesunięte z wtorku na środę. Jak tłumaczy prokuratura policja przez ten czas ma zebrać więcej dowodów i zająć się przesłuchiwaniem i poszukiwaniem świadków. Wstępnie kobieta ma zostać oskarżona o narażenie na niebezpieczeństwo dziecka, ale nie wyklucza się także hipotezy o porzuceniu chłopca przez kobietę.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments